Translate

środa, 30 lipca 2014

Najlepsze jednak w Polsce

Kojarzycie Stary Browar w Poznaniu? Jeżeli tak to na pewno wiecie o czym będzie ten wpis, jeżeli nie to się mocno zdziwicie.

Dzisiaj często używamy pojęcia idziemy do galerii oznacza wyjście na zakupy, jeszcze kilkanaście lat temu to słowo oznaczało dokładnie co innego. Okazuje się że w Poznaniu oznacza jedno i drugie. Zastanawiacie się pewnie jak to. Oto właśnie w 2003 roku powstała Galeria Sztuki wraz z Galerią Handlową w Starym Browarze przy ulicy Półwiejska 32 w Poznaniu.Najważniejsze jest to, że jest to jedyne takie miejsce w Europie i jedyne na świecie w skali Obiektów Handlowych o średniej wielkości.

Zastanawiacie się dlaczego ten wpis pojawił się na naszym blogu? Ponieważ Galeria nie powinna być tylko Handlowa jak i reklama nie powinna być tylko graficzna. Okazuje się, że jesteśmy tak przystosowaniu do reklam graficznych, że większość z nas nie zwraca na nieuwagi, po prostu kolorowe prostokąciki są ale nikt nie czyta ich zawartości. 

Z pomocą przychodzi AdWords i reklamy tekstowy. Okazuje się, że dzięki niemu możemy dotrzeć do większej grupy osób niż wyśietlająć naszą reklamę cały dzień na jednym z największych serwisów. Oprócz tego, że koszty są niskie w porównaniu z wielkimi portalami, dodatkowo możemy ją w każdej chwili zmienić na podstawie reakcji użytkowników. Mamy tutaj pełną elastyczności i także bez problemu docieramy do użytkowników mobilnych. Jeżeli jesteście zainteresowaniu naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Na koniec sami zobaczcie dlaczego warto wybrać się do Starego Browaru. Zdjęcia ze strony http://fotostrasse.1982.us/stary-browar/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz