Translate

Black Friday 2016 co to jest i skąd się wzięła tradycja?

Pewnie część z was zastanawia się czym w ogóle jest i na czy polega trwający właśnie dzisiaj Black Friday czyli Czarny Piątek. Otóż to świeckie święto przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych gdzie w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia rozpoczyna się oficjalnie sezon zakupowy. W tym dniu we wszystkich największych sklepach na terenie USA można liczyć na ograniczone czasowe, bardzo atrakcyjne promocje cenowe. Święto to rozrosło się już do takich rozmiarów, że w internecie oraz telewizji można oglądać relacje z kolejek sklepowych do najbardziej przecenionych produktów.


Jednak Czarny Piątek to nie jedyne święto dla kupujących, które ma miejsce w listopadzie. Po Czarnym Piątku zawsze następuje jeszcze Cyber Monday, który wypada w najbliższy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. Święto to powstało stosunkowo niedawno i jest naturalną odpowiedzią na rosnącą popularność wśród klientów Czarnego Piątku. Te dwa dni stanowią dla wszystkich sprzedających znakomitą okazję do zainteresowania klientów swoimi towarami, za pomocą atrakcyjnych ofert.


Jednak Black Friday to nie tylko rozmaite promocje w sklepach stacjonarnych ale obecnie również w działalności e-commerce można liczyć na liczne promocje w sklepach internetowych. W związku z ogromnym zainteresowaniem klientów oferowanymi promocjami Black Friday znany jest obecnie na całym świecie i w coraz większej liczbie krajów staje się coroczną tradycją. Dzięki temu z bardzo ciekawych ofert można skorzystać nie tylko w naszym kraju ale też w całej Unii Europejskiej.


W tym roku Czarny Piątek ma miejsce właśnie dzisiaj czyli 25 listopada. Natomiast Cyber Monday rozpocznie się 28 listopada. Wszyscy fani cenowych obniżek oraz atrakcyjnych ofert powinni więc dzisiaj jak i w poniedziałek mieć oczy i uszy szeroko otwarte aby nie ominęła ich żadna ciekawa promocja. A jest czego wypatrywać ponieważ w te dwa dni można liczyć na promocje rzędu nawet 30 czy też 40 procent. Zachęcamy was zatem gorąco do aktywnego udziału w tym święcie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz