Translate

DRONE pomysłem na biznes

Dziś 21 lipca 2014 roku, czyli w XXI wieku można spotkać się z trzeba rodzajami donów:

  • Drony wojskowe (tzw. samoloty bezzałogowe)
  • Drony Amazon Prime Air (prototyp dronów, których zadaniem ma być dostarczania zamówień ze sklepu Amazon). Ciekawy filmik pokazujący koncepcje działanie pod linkiem.
  • Drony przeznaczone dla amatorów i profesjonalistów

Źródło: http://youtube.com/

Właśnie o nich będzie dzisiaj wpis, ponieważ można na tym nieźle zarobić!

Zastanawiacie się po co jako Agencja Promocyjno-Reklamowa zajmująca się obsługą konto allegro, ebay, amazon oraz portalami społecznościowymi jak Facebook, Google+, Twitter wskazuje internautom jak można zarobić i to nieźle?

Odpowiedź jest dość łatwa. Oprócz podnoszenia sprzedaży produktów naszych klientów chcemy pomóc często młodym osobom które zaczynają przygodę z biznesem i nakierować na sukces, a nasze doświadczenie jest spore.

Wracając do dronów. Ostatnio obył się konkurs w serwisie http://www.dronestagr.am/ oceniający zdjęcia wykonane tymi latającymi "zabawkami". Zdjęcia zapierają dech w piersiach. 

Na stronie http://www.dronestagr.am/contest/rewards/ możemy zobaczyć wszystkich zwycięzców.

I Miejsce - nagroda jury
http://www.dronestagr.am/bali-barat-national-park-indonesia/

Dla tych którzy nie chcą bawić się w konkursy polecamy zakup drona oraz kamery i kręcenie uroczystości ślubnych. 

Osobiście miałem okazje zobaczyć tego typu nagranie i jest ono znakomite. Jakość HD, dźwięk na prawdę dobry. Ujęcie które ja widziałem było pod kątem 40 stopni i na prawdę jest o wiele lepsze niż kręcone przez kamerzystę. Dla ludzi w wyobraźnią napiszę, że dron latał tam i z powrotem nad głową księdza, ale nie miał nic przeciwko :-). Koszt zakupu drona wraz z kamerą to cena od 6 tyś złotych brutto, więc nie jest mała, ale szybko się zwróci ponieważ nie tylko możecie kamerować śluby tylko wszystkie imprezy jakie tylko chcecie (np. urodziny dzieci).

Jeżeli już konkurencja Was wyprzedziła obserwujcie nasze profile na:
Już niedługo kolejna odsłona pomysłu na biznes. Na pewno będziemy mieć coś ciekawego.


Źródło: Niesforny blogger www.e-prom.com.pl

1 komentarz:

  1. Drobnych pomysłów na biznes jest całą masa i bardzo dużo od nas zależy czy faktycznie uda nam się je wprowadzić w życie. Nawet jeśli taka firma nieźle funkcjonuje to często zdarza się problem np. z terminami płatności za usługi czy produkty. Ja jednak mam na to sposób i dzięki https://nfg.pl/ pieniądze za moje faktury mogę mieć w dosłownie kilka chwil.

    OdpowiedzUsuń