Translate

środa, 20 sierpnia 2014

Ridesharing czyli Uber już w Polsce!

Jedna z najgłośniejszych aplikacji ostatnich lat wkracza do Polski. Dzięki uberPOP można korzystać z nowoczesnej usługi wspólnych przejazdów (ang. ridesharing).

Platforma uberPOP, umożliwia ridesharing, łączy pasażerów z kierowcami gotowymi udostępniać swoje samochody innym osobom.  Zanim kierowca będzie mógł korzystać z platformy Uber, firma przeprowadza rygorystyczne i szczegółowe kontrole dotyczące zarówno jego osoby, jak i jego pojazdu. Ponadto, tak jak w przypadku innych usług oferowanych przez Uber w różnych krajach, zanim pasażer wsiądzie do samochodu, za pośrednictwem aplikacji na smartfona otrzymuje zdjęcie kierowcy, jego imię i nazwisko oraz numer rejestracyjny pojazdu, a po zakończeniu podróży –  email z podsumowaniem swego przejazdu, w tym dokładny przebieg trasy oparty na danych z systemu GPS. Ponadto każdy kierowca, każdy samochód i każdy przejazd jest w pełni ubezpieczony.

Zastanawiacie się ile to kosztuje i czy faktycznie jest taniej niż taksówki skoro Ubera nazywają zabójcą taksówek?

Opłata na start w podstawowej taryfie UberPop za wejście do samochodu to 5 zł., a cena za kilometr to 1,40 zł. Do tego Uber podaje jeszcze opłatę 0,25 zł za minutę, co ma pozwolić na obliczenie kosztu przejazdu biorąc pod uwagę np. korki i postoje. Auta, którymi będą jeździć kierowcy z floty Uber to np. Mercedes-Benz (A Klasa), Opel Insignia i Ford Focus.Uber nie tylko planuje swoją działalność w Warszawie ale także i innych krajach Polski. Bądźcie z nami na bieżąco, jak tylko otrzymamy dodatkowe informacje damy wam znać.

Jeżeli macie pomysł na biznes na miarę Uber skontaktujcie się z nami na pewno Wam w tym pomożemy.

Źródło: www.e-prom.com.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz