Translate

piątek, 8 sierpnia 2014

Internet jest niemożliwy!

Widzieliście zwierzęta grające na iPadzie? Na pewno tak, dla przypomnienia filmik poniżej.


Ale tego na pewno nie spodziewaliście się tego że rybka gra w Pokemony! Tak to prawda, jeżeli nie wierzycie kliknijcie na link i dołączcie do grona oglądających i fanów rybki.


Okazuje się, że rybka o imieniu Grayson Hopper już wybrała swojego Pokemona Charmandera i udało jej się pokonać pierwszego oponenta, a gra już ponad 125 godzin. Ekran akwarium jest podzielony na 9 plansz oznaczających przyciski i gdy rybka wpłynie na rany obszar kamera rozpoznaje jej pozycje i uaktywnia odpowiedni przycisk w grze.

Jak widać internet ma masę różnych pomysłów i najlepsze jest to, że są fani którzy bardzo chętnie dołączają się do tego typu inicjatyw, możemy to zobaczyć w komentarzach po prawej.

Jaki cel ma ten wpis, ja osobiście oglądałem rybkę przez przynajmniej 15 minut, a sama informacja o tym rozchodzi się w internecie i portalach społecznościowych jak świeże bułeczki. Jeżeli autor pomysłu udostępnił by miejsce reklamowa na stronie na pewno nie jeden producent walczyłby o reklamę.

A czy wy macie jakiś pomysł na stronę, sklep, portal który wydaje się Wam nie do końca wróżący sukces? Jeżeli tak to zacznijcie go realizować, a promocje zostawcie nam ;-)

Źródło: www.e-prom.com.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz