Translate

czwartek, 21 sierpnia 2014

Prawie 5 godzin dziennie spędzamy w internecie

Kojarzycie ten obrazek? Idealnie odwzorowuje on czas spędzany w ciągu dnia.


Jeżeli chcielibyśmy przeglądnąć wszystkie portale social media ten zegar musiałby być zawieszony na ścianie każdego z nas i skrupulatnie się go powinniśmy trzymać. Okazuje się, że w internecie spędzamy coraz więcej czasu i nawet więcej niż przed telewizorem i to o całe 52 minuty. Ile dokładnie spędzamy czasu?


Prawie 5h dziennie bez jednej minuty. A przy naszych smarfonach blisko 1,5 godziny dziennie. Raport jest ze stycznia 2014 roku i na pewno do tego czasu te dane uległby zmianie i na pewno na dłuższe, choć sezon wakacyjny mógł je trochę ograniczyć.

Ten wpis nie jest obszerny i nie jest dedykowany użytkownikom internetu, ale firmą które zastanawiają się nad wejściem w rynek reklamy internetowej, a mają jakieś obawy.

Jak widać internet przegonił telewizję, ceny za reklamy w internecie stanowią tylko mały procent kosztów reklamy w telewizji, prasie czy radiu dlatego czym prędzej bez zastanawiania się dłużej powinniśmy rozpocząć kampanie w internecie swojej firmy oraz w mediach społecznościowych.

Jeżeli jesteście mała firmą rodzinną to jest to idealny sposób na rozwój Waszej firmy małym nakładem środków. Dużo firm z tej reklamy nie korzysta zostawiając miejsce gigantom branży, którzy odbierają klientów masowo licząc dziesiątkach.

Już teraz wyślijcie zapytanie do nas i sprawdźcie, że jest to na prawdę opłacalne.

Źródło: Niesforny blogger www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz