Translate

środa, 13 sierpnia 2014

5 typowych użytkowników Facebooka, ile z nich znasz?

Zastanawiacie się jakich ludzi można spotkać na fejsie? Poniżej krótka lista, warto przeczytać i zobaczyć, że tak na prawdę każdy z nas zna przynajmniej jeden typ, albo nie ma konta na fejsie. Zastanawiacie się jak obsługiwać konto na facebooku swojej firmy? Skorzystajcie z naszego doświadczenia i skontaktujcie się z nami. Jedna rzecz jest pewna, wasze treści będą na prawdę wartościowe i poprawią wizerunek firmy oraz sprzedaż.

A teraz 5 typowych użytkowników Facebooka...

Pierwszych z nich jest tzw. Dumny Rodzic.


Źródło: http://spotonlists.com/

Gdy w rodzinie przybywa o dodatkowego członka rodziny zaraz na Facebooku pojawia się fala postów w pełnej krasie w tylu dziecko śpi (fotka), dziecko je (fotka+opis), dziecko się śmieje (fotka), dziecko jest przewijane (fotka->przesada). Wszystko to jest udokumentowane kilkoma, ba kilkunastoma zdjęciami. Na pewno nie dotyczy to wszystkich młodych rodziców, ale na pewno jednych takich znacie i często wyskakują takie newsy na waszej tablicy.

Drudzy w obiektywnie tzw. Zapaleni Sportowcy.


Źródło: https://lindsaygump.files.wordpress.com

Endomondo i wszystko jasna. Nieustannie przybywa ich przed latem i w jego ciągu, udostępniają statystyki ile przebiegli, ile spalili kalorii a na końcu po tygodniu nagle gdy wyczekujemy pobicia kolejnego rekordu życia informacji brak ;-( Nie było by w tym nic złego gdyby nie słomiany zapał. Ponieważ na pewno jeżeli ktoś osiągnie efekty nie tylko w bieganiu, ale także w kształcie swojej sylwetki i opiszę to na swoim profilu to nie jedna osoba chętnie by przeczytała jego historię.

Trzeci poddani torturze tzw. Kulinarni ekshibicjoniści

Źródło: www.gawkerassets.com

Tego całkiem nie rozumiem. Po co fotografować to co się je, ok rozumiem że wygląda to smacznie i pysznie ale wrzucanie zdjęć z restauracji lub najzwyklejszej kanapki z serem? Mam nadzieje, że nie macie dużo takich znajomych, ponieważ przeglądać przez godzinę zdjęcia potraf potrafi być męczące ;-(

Czwartymi są tzw. Zwariowani zakochani


Źródło: http://repolyochronicles.com/

Nie było by w tym nic dziwnego zmiana statusu (ok) wspólne fotki (ok) komentowanie fotek w formie publicznego czatu (już nie jest ok) to już przesada. W większości kończy się to na dwa sposoby, wielka miłość znika i statusy się zmieniają, zdjęcia usuwają albo para zakłada wspólne konto kontynuując swój miłosny teatrzyk.

Typ piaty tzw. Spamer


Źródło: http://www.famousbloggers.net/

Tego nie lubię najbardziej. Spamer publikuje na Fejsie wszystkie swoje przemyślenia na temat otaczającej go rzeczywistości. Oceni aurę za oknem, ponarzeka na nudę, skomentuje jakieś wydarzenie polityczne, zanalizuje aktualną kondycję społeczeństwa, czy chociażby nie omieszka pochwalić się tym, w jaki sposób w danym momencie spędza czas.

Teraz pytanie do Was ilu znacie z tej listy i kogo byście jeszcze dodali?

Źródło: Niesforny blogger www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz