Translate

czwartek, 25 lutego 2016

Dobry marketing jak zacząć?

Szukając w internecie informacji na temat marketingu zostaniemy zasypani setkami tysięcy stron. Równie dobrze możemy wpisać słowo pozycjonowanie. 

To co jedni marketingowcy uznają za sukces i drogę do kreowania poprawnego wizerunku w innym przypadku zostanie mocno podważone. Tak jest zawsze, pytanie tylko kto ma racje? 

Prawda jest tutaj tylko jedna racje ma ten kto sprzedaje. Dobrym przykładem może być często porównywalna przez największe firmy marketingowe strategia firmy Apple. Wystarczy wejść na stronę i otworzyć ofertę a w szybki i czytelny sposób widzimy cenę oraz parametry sprzętu i różnice bez zagłębiania się w szczegóły, które nie wszystkich nas interesują. A ci zainteresowani znajdą je również bez problemu.

Kluczowe informacje są nam podawane i nie musimy ich wszędzie szukać. Dokładnie tą samą ścieżka powinniśmy kierować się tworząc dobry marketing czy firma której to zlecamy warto wiec na początku zapytać o wyniki klientów. 

Oczywiście dokładnych informacji nie otrzymamy, która firma ma jakie obroty, ale w rozmowie dobrze jest zapytać czy wzrost jest stały, które miesiące mogą być martwe według doświadczenia które już mają oraz jaką strategie proponują.


Potrzebujesz więcej informacji? ☎ 792 817 241 ➤biuro@e-prom.com.pl

Źródło: e-prom.com.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz