Translate

niedziela, 11 stycznia 2015

Samosznurujace się buty w 2015

Wszyscy fani filmu "Powrót do przyszłości 2" na pewno pamiętają latające samochody, deskorolkę, czy samosznurujące się buty. Jak wiemy akcja filmu toczyła się w roku 2015, jak widać latających samochodów w tak futurystycznym wyglądzie nie ma. Za to mamy autonomiczny samochód Google. Latajacą deskorolkę udało się odtworzyć, było o tym na naszym blogu jakiś czas temu. Na koniec zostały samosznurujące się buty, a te zobaczymy w 2015 roku za sprawą firmy Nike.

Nie będą to sznurówki tylko trochę je przypominające paski które będą nawijane na specjalne wałki umieszczone w środkowej części podeszwy buta. Najważniejsze, że trafią one do sprzedaży w tym roku, ale firma Nike nie podaje dokładnej daty. Na jakiej zasadzie będzie to możliwe pokazuje poniższe zdjęcie ze zgłoszonego patentu Nike.


Znając rynek amerykański zapewne wyjdą w wersji limitowanej i rozejdą się w ciągu maksymalnie tygodnia, a następnie za dużą kwotę będziemy je mogli kupić na ebayu. Jeżeli macie podobne patenty jak Nike i chcecie zacząć sprzedaż na ebay zapraszamy do nas. Od kilku ładnych lat dziesiątki firm prowadzą sprzedaż produktów na ebay dzięki nam.

Źródło: www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz