Translate

czwartek, 22 stycznia 2015

Mobilność po raz kolejny

Rok 2015 się rozpoczął, wszyscy określają go mianem roku mobilności. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że coraz więcej urządzeń mobilnych w tym tabletów, smartfonów i phabletów trafi na rynek, a przede wszystkim do klientów. Oprócz licznych zysków dla firmy tworzących te urządzenia oznacza to liczne straty dla osób które nie mają stron, sklepów, for, blogów w technologii mobilnej. W takim przypadku zamiast klient korzystający z urządzenia mobilnego zostać na naszej stronie, czy zrobić zakup w naszym sklepie uda się do konkurencji ponieważ on  jest w wersji mobilnej i łatwiej jest mu przeglądać stronę.

Do kiedy mamy czas stać się mobilni? Tak na prawdę do końca tego roku. Windows 10, który trafi do sprzedaży na komputery, laptopy, tablety i smartfony będzie starał się przejąć rynek. Skoro systemy operacyjne robią się mobilne to strona już powinna być, ponieważ bardzo trudno jest takie rzeczy wprowadzić w wielkich koncernach, a jeżeli się już na to się decydują, to wyznaczają one właśnie trend.

Pora się przebudzić już teraz i zacząć wykonać swoją stronę czy sklep w technologii mobilnej, póki nie jest jeszcze za późno.

www.netkandi.co.uk


Źródło: www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz