Translate

wtorek, 13 stycznia 2015

Facebook Twoja firma musi tam być

Zastanawiacie się jak wyglądał Facebook (thefacebook) kiedy powstała jego pierwsza wersja? Sami zobaczcie zrzut ekranu z 2004 roku.


Wtedy miał 1 milion użytkowników, na dzień dzisiejszy jest ich 1.35 miliarda osób, które przynajmniej raz w miesiącu się na niego logują. Ilość użytkowników w ciągu 10 lat wzrosła diametralnie. Ile ich jest teraz ciężko powiedzieć, nigdzie nie ma tych danych. Informacja o ilości była z tamtego roku. Jeszcze 15 lat temu dostęp do internetu miała bardzo mała ilość osób w porównaniu do skali globalnej, dzisiaj prawie każdy ma go w domu lub telefonie. Dużo firm zapomina o stronach internetowych tłumacząc się, że ich nie potrzebują nie wspominając już o portalu społecznościowym. Wiadome jest jedno nowe firmy co chwile się otwierają i nawet długoletnie umowy kiedyś wygasną na nowi klienci pójdą tam gdzie cena jest niższa, a jakość taka sama lub wyższa. Pytanie skąd znajdą tego typu firmy? Odpowiedź jest prosta: z internetu, z facebooka i innych portali, więc jeżeli dzisiaj nie zadbamy o to, aby mieć stronę internetową oraz konto na facebooku i nie zaczniemy promować swojej firmy być może za kilka lat doczekamy jej końca, a na przebranżowienie może być za późno.

Jako Agencja Marketingowo-Reklamowa zajmująca się tworzeniem stron, sklepów internetowych, obsługą kont społecznościowych oraz allegro chcemy powiedzieć. Biznesmanie nie zapomnij o reklamie i daj się znaleźć aby Twoja firma się rozwijała jeszcze szybciej niż teraz.

Źródło: www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz