Translate

czwartek, 15 stycznia 2015

PrestaShop Cloud

Dzisiaj mamy 16 stycznia 2015 roku. Od niecałej doby jest możliwość otworzenia sklepu w chmurze udostępnionej przez Prestashop całkowicie za darmo. Uruchomienie sklepu jest kwestią kilku kliknięć bez zbędnej konfiguracji. Jedyne co musimy zrobić to podać maila, nazwę sklepu i poczekać kilkanaście sekund. Także bez problemu możemy mieć sklep na własnej domenie wystarczy tylko odpowiedni skierowanie DNSów.

Tym sposobem Prestashop, który jest liderem w Europie próbuje podbić cały świat stawiając kontra Magento i Quick.Cart. Pomimo tego, że od wczoraj jest dostępna chmura dla wszystkich, my już od ponad miesiąca ją testowaliśmy i zdawaliśmy raporty aby ją unowocześnić. Wraz z 10 000 osób na świecie mamy w tym swój wkład i bardzo dobrze znamy chmurę PrestaShop, jak nie najlepiej!

Jeżeli chcecie otworzyć swój sklep oparty na chmurze skontaktujcie się z nami, a my przeprowadzimy was przez cały proces, a także przygotujemy indywidualną grafikę dla waszego sklepu. Prawdopodobnie jako pierwsza Agencja Reklamowa w Polsce deklarujemy otwarcie sklepu w chmurze z indywidualna grafiką.Źródło: www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz