Translate

środa, 1 października 2014

BlackBerry Passport telefon godny uwagi dla biznesmanów i przedstawicieli

Słyszeliście o nowym kwadratowym BlackBerry? Jak w tytule nowy smartfone od BB nazywa się Passport i wygląda tak.


Swojego czasu miałem kontakt z BB i bardzo mi się podoba ich oprogramowanie. Jest ono stricte biznesowe, ma bardzo wiele potrzebnych funkcji których brakuje Androidowi, Windows Phone czy iOS. Jednym z nich jest automatycznego wyłączania telefonu o określonej porze i włączania go. Tak, tak są do tego apki, ale sam system BB chodzi znakomicie, wydajniej i ma to już w swoim sofcie. Tych funkcji jest o wiele więcej. Pomimo krążącej opinii na temat wieszających się starszych modelach, nie leżał ani raz w serwisie, a mój firmowy smartfone z Androidem (5x w odwiedził serwis).

Piszę o tym nie po to abyście szybko skoczyli i zakupili telefony do swojej firmy, ale jeżeli szukacie telefonów biznesowych do kontaktu z przedstawicielami (dzięki fajnemu chatowi), gdzie wszystko jest szyfrowane przez serwery BB wybór tej firmy jest idealnym rozwiązaniem. Wiem o tym, że jest to teraz firma niszowa która nie pnie się aż tak go góry ze względu na konkurencje, ale na pewno lepszego produktu na rynku nie znajdziecie ;-) Dodatkowo nie ma reklam w poczcie jak gmailu ;-)

Jednym słowem jeżeli macie zamiar rozwijać się i korzystać z najnowszych technologii BB jest do tego idealny. 

Źródło: Niesforny bloger www.e-prom.com.pl

P.S. Wpis napisany nie jest w celu promocji produktów BlackBerry, ale po to aby pokazać, że rozwój firmy jest najważniejszy także w mediach społecznościowych o czym przedsiębiorcy zapominają. A my wiemy o tym najlepiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz