Translate

piątek, 31 października 2014

YouTube wprowadza opcje 60 klatek/s

Większość i tak nie zauważy różnicy pomiędzy 30 i 60 klatkami na sekundę ponieważ dla naszego mózgu 30 klatek jest wystarczające. Więc patrzenie na dwa te same obrazy z różnym klatkowaniem nic nie da. Okazuje się, że jeżeli popatrzymy na filmik w ilości klatek 30, a następnie przeniesiemy się na 60 to różnice zobaczymy od razu. Obraz wygląda na bardziej realistyczny i dokładny.

Można to zobaczyć na stronie http://30vs60.com/ uwaga najpierw należy patrzeć na ekran po prawej następnie po lewej.

Dlaczego youtube się zmieniło? Ponieważ prosili o to vlogerze, którzy przedstawiają na swoich kanałach gry lub nagrywają rozgrywki. Dzięki temu obraz jest o wiele bardziej dokładny i lepiej się go ogląda. 

Pokazuje to, że nawet taki gigant jak Google jest skory do współpracy ;-) Nie zrobili by tego oczywiście, gdyby nie można było na tym zarobić. Tak to już działa. Dzięki temu jakość filmików będzie o wiele lepsza co przyciągnie więcej oglądających, a to przeniesie się na częstsze wyświetlanie reklam czyli na zyski.Wielu z was zastanawia się jak trafić z reklamą do youtube. My wiemy, wyślijcie zapytanie do nas, a już was odpowiednio nakierujemy ;-)

Źródło: www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz