Translate

środa, 10 września 2014

Technowinki czyli Cybord Unplug

Zastanawiacie się co to takiego? To urządzenie które za niedługo zawita do biuro, restauracja, szkół czy klub nocny. Jego zadaniem jest rozłączanie połączenia z WiFi w miejscu w którym jest podpięte.

Okazuje się, że nie rozłącza tylko połączenia z hotspotem z którym jesteśmy sparowani, ale także potrafi zneutralizować połączenia z jakimkolwiek innym hotspotem. 

Więc jeżeli chcecie mieć miejsce gdzie nie będzie WiFi to urządzenia nadaje się idealnie. W końcu to "Wasz teren Wasze zasady..." jak brzmi hasło reklamowe produktu.


Za koncepcja i pomysłem stoi Julian Oliver - Nowozelandczyk, który kilka miesięcy temu napisał skrypt potrafiący odciąć od Wi-Fi okulary Google Glass.

Także już teraz warto przygotować się na zakup. Cena będzie w granicach od $50-100 (160-310 zł) i na pewno pozwoli uniknąć natrętnym fanom Google Glass wykonywania zdjęć w miejscach gdzie tego nie powinni robić (a o tym słyszy się dzień w dzień) ;-)

Może macie jakiś pomysł jak Julian Oliver i chcecie go rozreklamować w internecie a nie wiecie jak? Zdajcie się na nasze doświadczenie i skontaktujcie się z nami.

Źródło: www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz