Translate

piątek, 18 marca 2016

Obsługa sprzedaży otomoto nowość na rynku

Rynek samochodów osobowych nieustannie się rozrasta już od ponad 25 lat. Zarówno nowych, a szczególnie samochodów używanych. Na otomoto możemy znaleźć tysiące jak nie dziesiątki tysięcy ofert samochodów używanych. Większość z nich pochodzi od "handlarzy", a także spora część jest od osób prywatnych. 

Z tego powodu wprowadziliśmy nowość na rynku zarówno dla firmy (komisów) jak i osób prywatnych. W ciągu dnia możemy otrzymać nawet 50 telefonów z pytaniem oraz 100 maili, jeżeli prowadzimy komis często zdarza się, że ktoś drugi raz nie zadzwoni ponieważ znajdzie inną ofertę, a jako osoba prywatna w pracy nie możemy odbierać telefonów czy odpisywać na maila. A tutaj tak samo jak na allegro liczy się czas odpowiedzi. warto więc zadbać o klienta który sam się do nas zgłosi.

Dlatego warto sprzedaż zlecić nam za niewielką opłatą lub w stałym abonamencie wszystko w zależności od tego co wybierzecie. Posiadamy w naszym gronie specjalistów z branży motoryzacyjnej więc żadne pytanie nas nie zaskoczy, a dzięki naszemu systemowi żadna rozmowa nie zostanie nie odebrana czy e-mail pominięty.

Wypróbuj nasz system i jakość.Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu: 

☎ 792 817 241 ➤ biuro@e-prom.com.pl ☛  http://e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz