Translate

poniedziałek, 21 marca 2016

Backlinki ilość czy jakość?

Jeszcze nie dawno większość firm pozycjonerskich masowo dodawała linki do darmowych katalogów z unikalnym opisem oraz słowami kluczowymi i wpływały one na pozycjonowanie. Dziś są to zabiegi które tylko i wyłącznie nam zaszkodzą. O wiele lepiej sprawdzi się jeden link ze strony o wysokiej jakości treści tzw. contencie niż tysiąc link z darmowych katalogów. 

To wszystko ze względu na zmiany w algorytmach wyszukiwania, które zaczęły patrzeć na unikatową treść czyli jakość. W takim przypadku zamiast ładować setki linków do darmowych katalogów czy płatnych farm linków o wiele lepiej jest prowadzić bloga firmowego lub stworzyć lub skorzystać z zaplecza SEO firm pozycjonerskich. Stawki za pozycjonowanie w niektórych firmach pozycjonerskich czy prowadzenie bloga nie do końca są jasne. Niektórzy chcą płatność za efekty z brakiem możliwości zerwania umowy przez rok czasu, lub kwota kary jest przewyższająca usługi. Inni oferują o wiele lepsze warunki ale przy stałej miesięcznej opłacie za pozycjonowane słowo.

Trochę odbiegliśmy od tematu. Dziś na dzień marzec 2016 rok nie należy już iść w kierunku ilości linków do strony internetowej tylko w kierunku jakości. Dzięki temu efekt będzie bardziej widoczny i znacznie tańszy. Zapamiętaj źle prowadzone SEO tylko pogorszy pozycje twojej witryny. 

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie nurtujące cię pytania.


☎ 792 817 241 ➤ biuro@e-prom.com.pl ☛  http://e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz