Translate

czwartek, 21 stycznia 2016

Sprzedaż w krajach Unii Europjskiej

Jeszcze kilkanaście lat temu gdy Polska nie należało do strefy Euro sprzedaż odbywała się z konieczną wizytą w Urzędach Celnych. Dziś już nie jest to konieczne i nasze produkty możemy bez problemu sprzedawać za granicę z 0% stawką VAT. Dzięki temu nasze produkty będą tańsze niż w naszym kraju i chętni skuszą nie jednego klienta zagranicznego. Jeżeli dodamy do tego niższą cenę niż konkurencja za granicą co wcale nie jest takie trudne, mamy zagwarantowany sukces. Do najpopularniejszych należy ebay (odpowiednik naszego allegro.pl) a co najważniejsze mamy możliwość ściągnięcia do nas klientów z całej Europy, a nawet świata o ile tylko zaoferujemy taką opcję.

Jest to dobry sposób nawet jeżeli sprzedaż na początku nie jest zadowalająca. Koniec końców sprzedaż i tak ruszy pełną parą i będzie znakomitą alternatywą na czas martwego sezonu sprzedażowego w Polsce.

Aby rozpocząć sprzedaż na ebay potrzebujemy 3 rzeczy:
- Założenia konta na ebay oraz PayPal,
- Przygotowanie szablonu ebay,
- Przygotowanie analizy ceny i produktów które będziemy sprzedawać.

Jeżeli nie macie na to czasu wystarczy, że zlecicie to nam. Wykonamy wszystko w ramach jednej opłaty abonamentowej wraz z obsługą aukcji w danym języku zarówno mailowo jak i telefonicznie. 

Źródło: www.e-prom.com.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz