Translate

środa, 13 stycznia 2016

Gdzie warto handlować? Allegro Ebay Aukro Amazon.

Handel na Aukcjach i w sklepach internetowych utrzymuje cały czas tendencję wzrostową. Aukcje internetowe to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się kanałów dystrybucji.

Specjalizujemy się w obsłudze stron www, sklepów i serwisów internetowych oraz kont aukcyjnych na rynku polskim oraz rynkach europejskich (język niemiecki, angielski, rosyjski, hiszpański i inne). Na wyniki Państwa firmy w sieci pracują doświadczeni marketingowcy, graficy, copywriterzy oraz programiści. Prowadząc sprzedaż na kontach aukcyjnych i w sklepach www, na przełomie ostatnich 14 lat, zdobyliśmy duże doświadczenie zarówno w Polsce, jak i za granicą, a systematyczność i dokładność to nasza dewiza.

Staranną pracą i szeroką analizą, osiągnęliśmy profesjonalizm, pozwalający sprawnie poruszać się w temacie handlu internetowego, promowania produktów, jak i każdego zagadnienia powiązanego ze sprzedażą, marketingiem i promocją.

Allegro
Portal allegro powstał w 1999 roku i jest największą platformą transakcyjną w Polsce. Dzięki nam rozpoczniesz lub podniesiesz sprzedaż swoich produktów. Lata doświadczenia pozwalają nam odpowiednio dobrać strategię aby pogodzić niskie koszty prowadzenia sprzedaży z wysoką efektywnością. Na allegro liczy się wszystkie detal dlatego o profesjonalny wygląd aukcji zadba nasz grafik, a odpowiednią strategię sprzedażową ustalą nasi marketingowcy z wieloletnim doświadczeniem. Aby efektownie wprowadzić aukcje na allegro należy zastosować się do kilkunastu zasad, dzięki którym wystawiony produkt będzie odpowiednio zoptymalizowany jeżeli chodzi o pozycję w wyszukiwarce allegro pod kątem "TRAFNOŚCI" i będzie odpowiednio prezentował się od strony wizualnej.

Amazon
To propozycja dla tych, którzy szukają rynku zbytu o globalnym zasięgu! Amazon jest największym na świecie sklepem internetowym. Dzięki temu, Państwa produkty mogą stać się rozpoznawalne na całym świecie. Przygotujemy Was do sprzedaży na rynkach zagranicznych oraz zadbamy o profesjonalny wizerunek Waszej firmy w sieci. Każdy sprzedający na Amazonie zyskuje wizerunek odpowiedzialnego i godnego zaufania partnera w interesach. Korzystając z tej platformy sprzedażowej, można być z biegiem czasu mocno rozpoznawalną firmą lub marką na całym świecie, zbudować relacje z nowymi klientami do tej pory nieosiągalnymi, a przede wszystkim ma to wpływ na podciągnięcie znacznie obrotów i zysków w firmie.

eBay
Ten portal internetowy prowadzi największy serwis aukcji internetowych na świecie pozwalając dotrzeć do odbiorców detalicznych, a także hurtowych. W prosty sposób możesz stać się sprzedawcą na rynku m.in. angielskim, niemieckim, amerykańskim. W krótkim czasie zwiększysz sprzedaż i otworzysz drzwi do międzynarodowego handlu, a nasi specjaliści zadbają o zadowolenie Twoje, Twoich klientów oraz zapewnią obsługę w każdym języku.


Aukro
Aukro jest to portal funkcjonujący w 4 krajach - Czechach, Ukrainie, Bułgarii i Białorusi. Są to bardzo szybko rozwijające się rynki. W samych Czekach Aukro posiada ponad 1 mln użytkowników. Jeśli Twoje produkty sprzedajesz w Polsce dlaczego nie miałbyś sprzedawać ich także po przez Aukro? Obsługując sprzedaż na Aukro dokładamy wszelkich starań aby stworzyć wiarygodny wizerunek profesjonalnego sprzedającego.Rakuten
Chcesz dokonać ekspansji na daleki wschód? Nasza propozycja to japoński portal aukcyjny rakuten. Rakuten działa także w Europie m.in. w Niemczech oraz Austrii. Dzięki niemu poprowadzisz swoją sprzedaż siedząc w domu. My zajmiemy się analizą rynku, dobraniem oferty oraz narzędzi sprzedażowych, przygotowaniem aukcji, tłumaczeniem oraz obsługą sprzedaży. Rakuten daje Ci możliwość zwiększenia zasięgu o kolejne kilka milionów odbiorców.Molotok
Molotok jest to należąca do grupy Allegro rosyjska platforma sprzedażowa. Tworzy ona niepowtarzalne warunki sprzedażowe oraz możliwość zaciekawienia swoją ofertą użytkowników z Rosji. Dzięki nam nie musisz martwić się o barierę językową ani brak znajomości rynku my zadbamy o wszystko.

Czy Twój produkt jest już dostępny dla klienta zagranicznego? Skontaktuj się z nami a My pomożemy Ci w założeniu firmy w Niemczech, gdzie bez przeszkód i trudności będziesz mógł sprzedawać na ebay.de.

źródło: e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz