Translate

wtorek, 19 stycznia 2016

Marketing internetowy to działa!

Wiele osób uważa, że nie istnieje coś takiego jak marketing internetowy i są w błędzie!

Marketing internetowy rozwija się cały czas można powiedzieć, że nie tylko z dnia na dzień ale także z godziny na godzinę. Tysiące stron fanpage na facebooku, google plus, postów na twitterze i innych portalach społecznościowych pojawia się w ciągu godziny. Co najważniejsze mogą one docierać do milionówów osób w Polsce i na świecie. Wszystko zależy do kogo kierujemy naszą informacje.

Jeżeli dalej nie wierzycie w ten potencjał to można łatwo potwierdzić tą informacje odpowiednimi narzędziami do konwersji, czyli procent osób które zobaczyły dany post, a przez niego przeszły na przykład na sklep internetowy. Tylko tyle zapytacie? Odpowiadamy nie! Możemy pójść o wiele dalej i zmierzyć jaki procent osób, które przeszły z portalu społecznościowego na naszą stronę dokonały zakupu. Tak to możliwe wystarczy tylko odpowiedni narzędzia i wszystko będzie jak na dłoni. Tym sposobem w prosty sposób można sprawdzać jakie cele wytyczyliśmy Agencji Marketingowej która realizuje nam kampanię marketingową oraz jaka jest jej skuteczność. Większość Agencji w tym nasza podpina takie narzędzie o ile klient udostępni nam odpowiedni dostęp.Także na koniec każdego miesiąca wysyłamy pełne statystyki, które pokazują nasze pełne działanie oraz stopień konwersji.

Teraz wierzycie już, że to będzie działać? Że nie będą to puste słowa i obietnice, a realne dane które potwierdzają efekt?

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat skontaktuj się z nami przestawimy Ci szczegóły, jeżeli chciałbyś skorzystać z naszych narzędzi także. 

Jesteśmy obecni na rynku już 14 lat firmy które nam zaufały wystawiają nam znakomite referencje. Chcesz je sprawdzić wejdź na naszą stronę.

Źródło: e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz