Translate

piątek, 29 maja 2015

Poradnik - Jaki portal wybrać do sprzedaży internetowej!

Jest wiele narzędzi pomagających nam w sprzedaży. Jednym z nich są portale aukcyjne. Jest ich tysiące, ale które wybrać? Przedstawiamy kilka tych największych ;)


Allegro

 

Portal allegro powstał w 1999 roku i jest największ
ą platformą transakcyjną w Polsce. Dzięki
naię aby pogodzić niski
e koszty prowadzenia sprzedaży z
wsoką efektywnością. Na allegro liczy się każdy de
tal dlatego o profesjonalny wygląd aukcji
dba nasz grafik, a odpowiednią strategię sprzedżow
ą ustalają nasi marketingowcy z
wieloletnim doświadczeniem.
Portal allegro powstał w 1999 roku i jest największą platformą transakcyjną w Polsce. Najważniejsze jest aby dobrać odpowiednią strategię, taką żeby pogodzić niskie koszty prowadzenia sprzedaży z wysoką efektywnością. Na allegro liczy się każdy detal! Dlatego warto zadbać o profesjonalny wygląd aukcji. Aby efektownie wprowadzić aukcje na allegro należy zastosować się do kilkunastu zasad, dzięki którym wystawiony produkt będzie odpowiednio zoptymalizowany jeżeli chodzi o pozycję w wyszukiwarce allegro "TRAFNOŚĆ" i będzie odpowiednio prezentował się od strony wizualnej.Amazon

 

To propozycja dla tych, którzy szukają rynku zbytu o globalnym zasięgu! Amazon jest największym na świecie sklepem internetowym. Dzięki temu, nasze produkty mogą stać się rozpoznawalne na całym świecie. Każdy sprzedający na Amazon zyskuje wizerunek odpowiedzialnego i godnego zaufania partnera w interesach. Korzystając z tej platformy sprzedażowej, można być z biegiem czasu mocno rozpoznawalną firmą lub marką na całym świecie, można zbudować relacje z nowymi klientami do tej pory nieosiągalnymi, ale przede wszystkim ma to wpływ na podciągnięcie znacznie obrotów i zysków w firmie.


eBay

 

Ten portal internetowy prowadzący największy serwis aukcji internetowych na świecie powala dotrzeć do odbiorców detalicznych jak także hurtowych. W prosty sposób możesz stać się sprzedawcą na rynku m.in. angielskim, niemieckim, amerykańskim. W krótkim czasie zwiększysz sprzedaż i otworzysz sobie drzwi do międzynarodowego handlu.
Aukro

 

Aukro jest to portal funkcjonujący w 4 krajach - Czechach, Ukrainie, Bułgarii i Białorusi. Są to bardzo szybko rozwijające się rynki. W samych Czechach Aukro posiada ponad 1 mln użytkowników. Jeśli Twoje produkty sprzedajesz w Polsce dlaczego nie miałbyś sprzedawać ich także po przez Aukro?Rakuten

 

Chcesz dokonać ekspansji na daleki wschód? Nasza propozycja to japoński portal aukcyjny Rakuten. Rakuten działa także w Europie m.in. w Niemczech oraz Austrii. Dzięki niemu poprowadzisz swoją sprzedaż siedząc w domu. Najważniejsza jest analiza rynku, dobranie oferty oraz narzędzi sprzedażowych, przygotowaniem aukcji, tłumaczenie oraz obsługa sprzedaży. Rakuten daje Ci możliwość zwiększenia zasięgu o kolejne kilka milionów odbiorców.

Molotok

 

Molotok jest to należąca do grupy Allegro rosyjska platforma sprzedażowa. Tworzy ona niepowtarzalne warunki sprzedażowe oraz możliwość zaciekawienia swoją ofertą użytkowników z Rosji. Największą wadą jest potrzeba znajomości specyficznego, rosyjskiego rynku. Dlatego chcąc rozpocząć sprzedaż na Molotok warto poradzić się specjalistów.

Jeśli potrzebujesz pomocy specjalistów lub szukasz firmy, która poprowadzi Twoją sprzedaż skontaktuj się z nami. Gwarantujemy profesjonalizm i zadowolenie ;)

Źródło: www.e-prom.com.pl

1 komentarz:

  1. Jak dla mnie to każdy z tych systemów ma coś czego nie mają pozostałe. Najbardziej odpowiadają mi te, które stosują cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-wpecommerce jako system płatności. Wtedy wiem, że przelew jest bezpieczny.

    OdpowiedzUsuń