Translate

środa, 2 grudnia 2015

Amazon dla klientów z Polski tylko przez amazon.de

Amazon już rok temu przygotowywał się do otwarcia dwóch centrów logicznych w Polsce i już pracują pełną parą obsługując klientów Europejskich oraz Skandynawskich. Niestety jeszcze póki co nie Polskich. Jak się okazuje nie jest to wykluczone, aby Amazon pojawił się pod domeną pl i zatrząsnął rynkiem. Póki co od kilku dni możemy jako Polacy składać zamówienia na Amazonie niemieckim, niestety nie ma jeszcze Polskiej wersji językowej ale jest niemiecka i angielska wiec bez problemu sobie z obsługą poradzimy. Jeżeli złożymy zamówienie za minimum 49,90 Euro otrzymamy je bezpłatnie. Pytanie czy to test przed otwarcie Amazona w Polsce? Być może, ale tyle informacji ze świata pora przejść do właściwej treści.

Dużo firmy wystawia swoje produkty na Allegro, a my coraz więcej ich kupujemy. W końcu w ciągu dnia jest aż 13 milionów użytkowników, a ofert można by też policzyć w setkach tysięcy więc jest w czym wybierać. Alternatywą dla Allegro jest Ebay który w Polsce dość słabo się rozwija, za to za granicą pobija rekordy sprzedaży i wiele Polskich handlowców kieruje się ku temu aby rozpocząć sprzedaż na rynku Niemieckim, Angielskim czy Francuskim z bardzo dobrymi efektami. 

Kolejnym graczem po Ebayu lub na równo z nim jest Amazon, który na początku był księgarnią internetową, a dziś można kupić na nim wszystko. Tutaj niestety mało jest firm w Polsce które potrafią zarządzać Amazonem i rozwinąć na nim sprzedaż więc większość zostaje na Allegro i Ebayu zagranicznym tracąc przy tym specyficzną grupę klientów. My działamy wielokierunkowo na Allegro, Ebayu, Amazonie i innych serwisach typu Aukro poprawiając kondycję finansową obsługiwanych przez nas firm. 

Oprócz przygotowania aukcji i ofert obsługujemy także rozmowy, maile oraz przygotujemy wysyłki. Dzięki temu jedyne co musisz zrobić to spakować swój produkt i czekać na kuriera. Nasi najlepsi klienci wysyłają dziennie kilkanaście paczek za granicę, dzięki temu, że oferujemy najlepszą cenę na rynku na teren Niemiec i nie tylko. Jako nieliczni oferujemy w pełni obsługę, zanim wybierzesz firmę do tego skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę cenową. Okaże się tylko jedno. Nasz pełen pakiety wychodzi taniej niż u konkurencji, a obsługa i wysyłka jest tańsza i szybsza. Źródło: e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz