Translate

czwartek, 17 grudnia 2015

Jak iść za trendem w sprzedaży internetowej

Jak wiemy, ponieważ informacje o tym można znaleźć nie tylko w internecie a także, radiu, telewizji, prasie, że dziś swoją premierę ma VII część Gwiezdnych Wojen. Nie było by w tym nic zaskakującego gdybym nagle wszyscy nie podchwycili pomysłu na motywy stron, sklepów, usług internetowych jak Google, Spotify oraz zdjęć profilowych z mieczem świetlnym jak Facebook.

Tak wielka premiera ma swoje dobre strony, a można powiedzieć wspaniałe. Wystarczy w naszym sklepie internetowym wygenerować kupon rabatowy z tej okazji i wstawić go w formie popupu na sklepie lub wysłać mailem. Wszyscy fani sagi oraz ci co omijają ją szerokim lukiem będą zadowoleni, że dostaną rabat w swoim ulubionym sklepie i na pewno przełoży się to na większą sprzedaż pomimo tego, że raczej w okresie Bożego Narodzenia nie narzekamy, a kurierzy zabierają o wiele, wiele więcej przesyłek niż zwykle.Premiera jest nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Jeżeli prowadzimy sprzedaż nie tylko w sklepie internetowym Polskim czy allegro ale także ebay czy Amazon jest nam nie obcy, to tam też możemy zrobić odpowiednią promocje z tej okazji. Tak na prawdę pomysłów jest multum jak można 
wykorzystać to "wielkie wydarzenie" zdobywają nowych i dopieszczając obecnych klientów. 

Koniec roku jest także dobrym czasem nad opracowaniem nowych strategii rozwoju firmy i ekspansji na rynek Europejski. 

Jako jedna z nielicznych Agencji Marketingowych w Polsce zajmujemy się obsługa sprzedaży w całej Europie, a także mamy podpisane specjalne umowy z kurierami stąd możemy zaoferować "najtańszą i najszybszą" przesyłkę na terenie Niemiec, Anglii, Słowacji, Czech, Austrii oraz innych krajów. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.

Źródło: e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz