Translate

czwartek, 16 kwietnia 2015

Nowy algorytm Google! Czyli co się zmieni i dlaczego!

Dziś opiszemy co zamierza wprowadzić Google i jakie to będzie miało skutki dla wszystkich stron w internecie!Niedawno świat obiegła informacja o tym, że Google wprowadza nowy algorytm, który będzie oceniał zgodność strony z urządzeniami mobilnymi. Co to oznacza dla wszystkich użytkowników internetu? I co zrobić aby nadal być dobrze widocznym w internecie?

21 kwietnia 2015r. nastąpi duża aktualizacja Google. Przede wszystkim ma to ułatwić przeglądanie stron, sklepów, portali za pomocą urządzeń mobilnych. Google chce nam to ułatwić ponieważ smartfony oraz inne urządzenia mobilne są już codziennością. Często przeglądamy internet częściej za pomocą telefonu niż za pomocą komputera. Wprowadzenie nowego algorytmu potwierdza tezę, że rok 2015 będzie rokiem mobilnym!


Jakie zmiany nadchodzą?

Jeśli Twoja strona nie jest mobilna ( możesz to sprawdzić za pomocą narzędzia które udostępnia Google) po 21 kwietnia spadnie w wynikach wyszukiwania. Oczywiście stanie się tak tylko w wynikach wyszukiwania prowadzonych na urządzeniach mobilnych. 

Co zrobić aby nie spaść w wynikach wyszukiwania?

Jak najszybciej skontaktuj się z nami. My dzięki naszemu doświadczeniu dostosujemy oprogramowanie i szablony do Twojej strony internetowej , a dodatkowo zoptymalizujemy ją i wyeliminujemy błędy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 792 817 241
przedstawiciel@e-prom.com

Źródło: www.e-prom.com.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz