Translate

piątek, 27 marca 2015

Kilka rad dla korzystających z social mediów !

W obecnych czasach praktycznie każdy użytkownik internetu, każda firma ma profil w przynajmniej jednym serwisie społecznościowym. Jak podnieść atrakcyjność naszych profili w mediach społecznościowych?

 

Dziś damy wam kilka bezcennych rad, które na pewno poprawią wygląd waszego profilu.


Od czego zacząć ?

Najważniejsze jest aby dodawać wpisy regularnie. Jeśli nie masz czasu, nie ma cię w domu - zaplanuj swój wpis na daną godzinę. Regularna aktualizacja profilu pozwoli nam pozyskać regularnych odbiorców.

Jak powinien wyglądać profesjonalnie wykonany profil?

Treści jakie umieszczamy na profilu oczywiście są bardzo ważne ale także pomyślmy o tym aby nadać mu odpowiedni wygląd. Pamiętajmy o dobrze wykonanych zdjęciach. Grafika jaką umieszczamy na portalach powinna być bardzo dobrej jakości, o odpowiednich rozmiarach dopasowanych do danego portalu. 


Wymiary grafik - źródło http://thepinkgroup.co.uk/
Wymiary grafik - źródło http://thepinkgroup.co.uk/


Ostatnia bardzo ważna rada to - statystyki !

Każdy portal daje możliwość podglądu statystyk naszego profilu. Dzięki temu możemy dowiedzieć się kto i w jakim celu najchętniej ogląda nasz profil. Daje nam to możliwość dopasowanie odpowiednich słów kluczowych, którymi z powodzeniem zwiększymy zasięg naszych postów.   

Oczywiście jest to tylko garstka informacji na temat social mediów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, a wasza firma zainteresowana jest profesjonalnym prowadzaniem profilu zachęcamy do kontaktu z nami

 

http://e-prom.com.pl/


Źródło: www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz