Translate

poniedziałek, 16 czerwca 2014

iPady, iPady rozdajemy iPady....

W kolejnej serii e-prom break zdradzamy jak w szybki sposób uzyskać bazę mailową pod newsletter.

Prawda, że sam tytuł przyciąga? Niestety nie mamy już wolnych iPadów, jak się któryś zwolni pomyślimy o przekazaniu go w dobre ręce. Możecie jeszcze zasypać mailami naszego menadżera on chyba ma wolnego ;-)

A teraz wracając do tematu newslettera. Oj nie o tym nawet nie myślcie, nie kupujemy bazy z Internetu, ponieważ to nieetyczne, narażamy się na zakwalifikowanie do listy spammerów, a po trzecie po co narażać dobre imię firmy.

Najlepszą metodą jest ogłoszenie konkursu. Osoby zainteresowane które zapiszą się do naszego newslettera otrzymają nagrodę.

Co im dać, najlepiej coś cennego?

Dla jednego z naszych klientów zrobiliśmy kampanie mailingową, każdy kto zapisał się na newsletter brał udział w losowaniu iPada. Nawet nie wiecie ile było zainteresowanych, oczywiście nic więcej nie zdradzamy ;-)

Jeżeli chcecie zrobić prawdziwą kampanie e-mail marketingową i chcecie pozyskać maile to musicie skłonić waszych przyszłych odbiorców do działania. Nie ma nic prostszego jak dać im coś w zamian i nie ma to jak produkty firmy Apple.

Oczywiście dzisiaj to już nie zadziała, stron których oferują iPada w zamian za maila, numer telefonu jest tysiące i mało kto stwierdzi, że wasz jest prawdziwy.

Oczywiście mamy nowe sposoby na to, no ale jak zdradzimy Wam wszystko to nie zarobimy złotówki. Mała podpowiedź, sprawdźcie naszą stronę tam jest odpowiedź.

Wyślijcie nam maila, sms lub zadzwońcie, a podeślemy Wam naszą ofertę e-mail marketingową. Mamy jeszcze kilka asów w rękawie, a kto by nie chciał zwiększenia sprzedaży w swoim sklepie online?

Źródło: bloger e-promBrak komentarzy:

Prześlij komentarz