Translate

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Google, google, wszędzie piszą o Google.

Ostatnio dość głośno jest w Internecie o Google i jego projektach. Jak widać największa wyszukiwarka w Internecie dość mocno pnie się w górę zostawiając konkurencję daleko w tyle.

Ostatni projekt The Street Art Project wyjątkowo kupił moje serce. Teraz nie tylko mogę zobaczyć największe projekty znanych grafficiarzy z całego świata, ale także zaplanować wycieczkę w celu zobaczenia ich na żywo. Osobiście bardzo uwielbiam wszelkiego typu graffiti, murale oraz grafiki na chodnikach, oczywiście robione przez artystów a nie malowidła w stylu (cenzura) malowane na ścianach i garażach.

Oczywiście piszemy tutaj o projektach Google a nie o tym co mi się podoba ;). Także wracając do tematu już od 3 dni możemy ściągnąć na swojego smartfona/tableta z systemem Android apkę Goole Play Filmy. Dzięki temu możemy wypożyczać filmy dostępne online w Google Play i oglądać je na naszym telefonie bądź tablecie.

Oczywiście to nie wszystkie nowości od wujka Google. Teraz śmietanka na torcie Google Glass, czyli wynalazek niczym gadżet szpiegowski. Jego działanie i recenzje można bez problemu znaleźć w serwisie YouTube. Jeżeli miałbym oceniać gadżet XXI wieku to według mnie Google Glass bije dość mocno przereklamowanego już iPada.

Google Glass nie jest dostępne do zakupy w Polsce, niestety tylko na terenie Stanów Zjednoćzonych ;(. Ale od czego mamy rodzinne Allegro.

UWAGA!!! Cena 6899zł. Tak to nie żart, ale jak twierdzą wielcy tego świata prowadzenie pojazdu w Google Glass i korzystając z nawigacji ma być ponad 1000 krotnie bezpieczniejsze ponieważ nie musimy przestać patrzeć na drogę podczas jazdy, a jak fajnie możemy wyszukiwać głosem ...

Źródło: Bloger (Googler) e-prom

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz