Translate

czwartek, 15 października 2015

Sprzedaż na ebay.de jest opłacalna?

Codziennie wiele firm zastanawia się nad ekspansja rynków zagranicznych, a że najbliżej jest nam do Niemiec, które można śmiało powiedzieć są największą potęgą Europejską szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym. Więc ten rynek jest dla nas upragniony.

Produkty Polskie są wysokiej jakości i często konkurencyjne cenowo o czym można łatwo się przekonać i chętnie kupowane przez Niemców. Ale aby rozpocząć sprzedaż trzeba na to czasu i odpowiednich umiejętności, a nie zawsze efekt będzie widoczny od razu i dużo firm rezygnuje z tego powodu po kilku tygodniach czy miesiącu dwóch akurat kiedy nastąpi upragniony sukces.

Dlatego wprowadziliśmy specjalny pakiet dla firm chcących rozpocząć sprzedaż zagraniczną. Pomagamy w założeniu firmy/oddziału, przygotowujemy grafiki, szablony ebay, sklep ebay oraz sklep internetowy i zajmujemy się całym marketingiem na terenie Niemiec w tym Facebook, Google+, Twitter oraz pozycjonowaniem. Dzięki temu, że powierzasz firmie cała obsługę dostaniesz odpowiedni rabat, a działania będą szły w jednym kierunku z kilku stron.

Ostatnio wprowadziliśmy także obsługę wysyłki na Niemcy z wykorzystaniem kuriera DHL. Nie musisz podpisywać umowy, deklarować ilości paczek w miesiącu aby otrzymać dobrą cenę. Z nami masz najniższą jaką można wynegocjować ponieważ obsługujemy już ponad tysiąc paczek w miesiącu.

W tym momencie możesz wybrać co tak na prawdę cię interesuje a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę. Możemy cię zapewnić, że kwota która zostanie przeznaczona na działania będzie proporcjonalna do sprzedaży. Na początku poniesiesz koszty, ale o tym wiesz, ale z każdym dniem będzie coraz lepiej i sprzedaż będzie wzrastała, aż w końcu stanie się to twoim niezależnym źródłem finansowym i kolejnymi środkami na rozwój twojej firmy i dalsze ekspansje. Rynek Europejski czeka na Ciebie, tylko podejmij jeden krok i skontaktuj się z nami.


Źródło: e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz