Translate

środa, 12 listopada 2014

Bez smartfona ani rusz

Wczoraj będąc w kinie zdałem sobie sprawę, że smartfony wkroczyły za szybko na rynek i za dużo ich jest. Skąd takie wnioski, a otóż to, że przez 20 minutową reklamę przez seansem okazało się, że prawie większa połowa kinomaniaków przeglądała internet w swoim smartfonie, allegro, sklepy internetowe i czatowała na messangeru. Wiem, wiem, nie ładnie jest podglądać, ale co można robić podczas reklam gdy ma się wyłączonego smartfona, aby nikt nie przeszkadzał ;-)

Żródło: pclab.pl

Jak pokazał ostatni raport, który przytoczyłem już na blogu bardzo mało sklepów jest dostosowanych pod urządzenia mobilne. Prawdopodobnie wczoraj nie jedne surfowanie na smartfonie mogło by się skończyć zakupem jakby tak było.

Tak, tak za chwile w komentarzach pojawi się informacja, że w kinie nie można korzystać, ze smartfonów, tabletów. Akurat jakoś nikogo to nie interesowało, co mnie trochę dziwi, nie będę pisał w jakim kinie byłem, aby nie robić nikomu problemów ;-)

W każdym razie warto aby wasza strona, sklep internetowy był mobilna, w końcu jest to inwestycja na lata ponieważ ten rynek się nie zatrzyma. My również wykonujemy strony RWD (responsywne) i to w znakomitej cenie. Sprawdźcie sami.

Źródło: Niesforny bloger www.e-prom.com.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz