Translate

piątek, 8 lipca 2016

Wielki zmiany allegro. Pora na nowe miniaturki

Jak wiemy wszyscy kupujemy oczami i zdjęcie produktu jest bardzo ważne. Jeżeli jest duże, dokładne i szczegółowe możemy uzyskać nawet 12% więcej konwersji jak przeprowadziło badania allegro, stad i nowe zmiany, które wejdą w życiu już 1 lutego 2017 roku, a my musimy się przygotować już teraz.

Z większych zmian będą akceptowane zdjęcia o rozdzielności do 2560x2560 pikseli, oraz możliwość zmiany zdjęcie podczas trwania ofert. To by było tyle pozytywów teraz pora na negatywy. Jednym z nich jest, że wszystkie zdjęcia mają być wykonane na białym tle oraz bez żadnych logotypów sprzedawcy, informacji o czasie wysyłki i numerów czy informacji , dzięki którym nasz klient miałby zdecydować się na naszą ofertę. Jedynie co możemy wstawić to logo producenta i tylko danego modelu

Producenci i handlowcy w branży mody mogą swoje produkty prezentować na modelach i modelkach.

Jeżeli chodzi o sprzedaż samochodów możemy je pokazać na zdjęciu na parkingu, a krzew w naszym ogrodzie.

W przypadku sprzedaży wirtualnych kuponów czy kodów możemy na zdjęciu miniaturki pokazać logo lub nazwę, bez dodatkowych tekstów.

Jeśli sprzedajemy zestawy produktów, pokaż je wszystkie na zdjęciu. Nie dodawaj żadnych tekstów.

Okładki książek, komiksów, gier komputerowych, filmów i płyt muzycznych musimy prezentować na białym tle lub bez żadnego tła, wypełniając miniaturkę całą okładką.

Poniżej mamy dla was przykłady miniaturek dobrze wykonanych jak i źle. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz